Metoda spočívá v aplikaci chladu. Během 60 minut aplikujeme na jednu tělesnou partii chlad o teplotě 4stC°.

Jedná se o způsoby korekce postavy s ohledem na účinnost, šetrnost k lidskému tělu a rychlost působení. Podstatou mnoha lipolytických metod je destrukce tukových buněk. Ale pro dosažení požadovaného výsledku není nutné trápit tělo teplem. Místo mechanického tepelného a laserového působení přichází „kryoterapie“ nebo „ studená terapie“.

Tato metoda, hojně využívaná dermatology při léčbě nežádoucích útvarů v lidském těle je nyní s velkým úspěchem přijímána také vedoucími klinikami estetické medicíny na celém světě. Stává se též velmi oblíbená mezi pacienty, kteří chtějí tvarovat svoji postavu a zbavovat se nežádoucího tuku.

Metoda je založena na řízeném ochlazování tukových buněk,vedoucí ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření ( Apoptózu ). Po smrti apoptotických buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. V průběhu doby, přirozená reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se nemodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě , vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu.(viz. obrázek pod textem)

Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože nereaguje na ochlazení, takže nedochází k jejímu poškození. Je to doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce, podložena klinickými studiemi.

Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný a bezpečný. Nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů. Při jediné aplikaci dochází k úbytku mezi 25-30% tukových buněk a to u každého jedince, přičemž výsledek je jednoznačně a prokazatelně viditelný již po jednom až dvou měsících a hlavně je trvalý.

Jedna procedura trvá 60 minut. Je možno aplikovat i kratší čas ale s menším efektem.
Jedná se o bezpečnou metodu s trojnásobným zabezpečením, kdy navíc obsluha kontinuálně kontroluje teploty v místě aplikace kryolipolýzy pomocí čtyřkanálového teploměru, takže klient i obsluha je informována, jaká je aktuální aplikační teplota. /průběh teplot je zaznamenáván a může být uložen do počítače/

Princip Kryo-lipolýzy
Naše centrum používá přístroj Coolipo Twin

CooLipo Twin je díky spojení kryo-elektroforézy a kryo-lipolýzy nejefektivnější a nejšetrnější technologie v redukci podkožního tuku a ošetření pleti na trhu. Díky hloubkovému působení a cílenému ošetření dosahuje lepších výsledků než jiné, dosud užívané technologie. Jedná se o přístroj, který umožňuje jak neinvazivní liposukci zmražením tukových buněk, ale také ošetření a omlazení pleti v obličeji.

Kryo-lipolýza – Rychle se vyvíjející estetická medicína hledá nové způsoby korekce postavy s ohledem na účinnost, šetrnost k lidskému tělu a rychlost působení. Podstatou mnoha lipolytických metod je destrukce tukových buněk. Ale pro dosažení požadovaného výsledkunení nutné trápit tělo teplem. Místo mechanického tepelného a laserového působení přichází „kryoterapie“ nebo „ studená terapie“.

Použití CooLipo Twin při kryo-lipolýze:
Funkčnost unikátního přístroje je postavena na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň.

Přístroj se dokáže velmi efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše a bocích a je výraznou a účinnou alternativou k chirurgickému zákroku.
Již po prvním proceduře se množství podkožního tuku sníží o 22%, pak efekt narůstá v průběhu několika měsíců.

Jak kryo-lipolýza s Coolipo Twin probíhá:

Na ošetřovanou oblast těla se nejdříve v tenké vrstvě aplikuje Cryo*E Action gel.
Následně se gel zafixuje Cryo*E Action Concentrate.
Necháme 30 vteřin působit, dojde k vytvoření masky.
Přiloží se elektrodové destičy.

V několika prvních minutách má klient pocit intenzivního chladu, který ale rychle vymizí. Vzhledem k neinvazivní povaze zákroku, neexistují po samotném ošetření žádná omezení. Pacient se tedy může ihned věnovat běžným denim aktivitám.

Výhody kryo-lipolýzy s CooLipo Twin:
- ošetření je nechirurgické
- bezbolestné
- neporušuje integritu kůže ( žádné modřiny a otoky)
- nulová doba rekonvalescence
- pacient se ihned po proceduře může vrátit ke svému běžnému a profesnímu a společenskému životu
- ošetření nevyžaduje žádná omezení ve stravování, cvičení a užívání lék

Samotné ošetření bývá pacienty velmi dobře snášeno. Doba ošetření trvá 30 min.-1h., záleží na rozsahu ošetření. Klienti si většinou během procedury čtou, telefonují, pracují s notebookem nebo odpočívají.
1 partie znamená: 1x dolní břicho, 1x horní břicho, 1x boky, 1x vnější stehna, 1x vnitřní stehna, 1x obličej a podbradek, 1x obě ruce, 1x obě hyždě, 1x záda
V případě menších rozměrů partií je možno ošetřit 2 partie najednou

Kontraindikace
- těhotenství a kojení
- epilepsie
- nádorová onemocnění
- srdeční a ledvinové choroby
- diabetes
- infekční onemocnění
- pacienti s kardiostimulátorem
- atopický ekzém
- problémy s tělesnou termoregulací

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now